fbpx
עצירות – טיפול בעצירות

עצירות – טיפול בעצירות על פי שיטת מכון הניג

עצירות היא אחת התופעות הנפוצות והמתסכלות במיוחד, רוב האנשים יחוו אותה במהלך החיים עקב מצב בריאותי, או שינוי באורח חיים. התסמינים ידועים: יציאה קשה מהרגיל, שינוי בדפוס היציאות, יציאה הדורשת מאמץ רב וירידה בתדירות הביקור בשירותים אל פחות מ-3 פעמים בשבוע. מי שסובל מעצירות מדווח על פגיעה ממשית באיכות החיים. 

רגע לפני שמנסים למצוא טיפול בעצירות, חשוב להבין כי עצירות היא התסמין לסיבת שורש עמוקה יותר. בין הסיבות המובילות לעצירות ניתן לכלול מצבים רגשיים, סיום תקופה קשה בחיים, קיומה של פטריית קנדידה, חיידק הליקובקטור בקיבה, חוסר בסיבים תזונתיים, צריכת מזון לא ראוי, חוסר בנוזלים, תופעת לווי של ניתוח, חוסר באנזים או בחיידקים חיוניים, חוסר במזון פארא-ביוטי, טראומה, נטילת תרופות ואפילו ישיבה בתנוחה שגויה על האסלה (המצב המומלץ והטבעי קרוב לכריעה ולא לישיבה ב-90 מעלות). עצירות יכולה להופיע בליווי תחושות נפיחות בבטן, כאבי בטן ואף דימום, תחושת התרוקנות לא מלאה לאחר ביקור בשירותים ועוד.

יש טיפול טבעי בעצירות – הכירו את השיטה של מכון הניג

השיטה הייחודית של מכון הניג, אשר פועלת בהצלחה כבר יותר מעשור עם אלפי מטופלים שהפחיתו את סבלם ומצוקותיהם, מורכבת ממספר שלבים מובנים וחיוניים בדרך לשיפור איכות החיים והפחתת תופעות הלוואי של התופעה. שיטת הרפואה הטבעית של מכון הניג מטפלת בשורש הבעיה מתוך ראיה כוללת והבנה כי רק טיפול בשורש הבעיהיכול להצליח להעלים את הגורמים לסבל באופן סופי ומוחלט. השלב הראשון בשיטה כולל אבחון רב-תחומי, אשר באמצעותו המומחים של מכון הניג מזהים את הגורמים לבעיות במערכת העיכול,  ולהבין מהי סיבת המקור. מרכיב חיוני וראשוני בתהליך האבחון הוא ניתוח מפת הלשון. הלשון היא מפה של גוף האדם הכוללת את מערכת העיכול של הגוף האנושי, ולכן ניתן לצפות דרכה בבעיות ומחלות של מערכת העיכול וכך להעריך את התפקוד שלה. לצד ניתוח זה, האבחון כולל בדיקה לעומק של הרגלי צריכת מזון כולל הרגלי שתייה, ניתוח בדיקות דם, אבחון הורמונלי על פי הרפואה הסינית, איתור מזהמים במערכת העיכול ובנוסף גם התייחסות חשובה למצבי לחץ ומתח.

לפרטים על תרופה טבעית לעצירות וטיפול מונע צרו קשר 

 

תכנית מותאמת אישית של פתרונות טבעיים ובטוחים

בשלב זה, המומחים של מכון הניג מתאימים לכל מטופל באופן אישי תכנית טיפול אינדיבידואלית, על פי שורש הבעיה אשר דורשת טיפול בעצירות, על פי חומרת הבעיה, מצבו הפיזי והנפשי של המטופל, ואורח החיים הרגיל שלו. הפרמטרים שיכולים להשתנות בתכנית הטיפול הם משך הזמן של הטיפול, הרכב הפורמולות של צמחי המרפא והנחיות ספציפיות לתזונה, על פי מצב המטופל. לטובת הנוחות של המטופל, האבחון וגיבוש התכנית המותאמת אישית מבוצעים על ידי מטפלים מומחים של מכון הניג. פורמולות הצמחים הטבעיות והייחודיות של מכון הניג פותחו במיוחד לטיפול בבעיות במערכת העיכול, כמו טיפול טבעי בעצירות, על בסיס ניסיון רב בפיתוח פרומולות, טיפול בלקוחות ומחקרי גוף-נפש. כל הפורמולות מיוצרות במפעל באישור משרד הבריאות הישראלי ועל פי תקנים מחמירים של ייצור.

תכנית טיפול טבעי בעצירות מורכבת באופן מובנה מליווי צמוד וארוך טווח המבוצע על ידי הצוות של מומחי המכון, כגון תזונאים, נטורופתים וכד'. נציגי המכון זמינים לכל שאלה ועצה מצד המטופלים, והם ישמחו לסייע ולייעץ, לצד הקניית הרגלים בריאים באורח החיים – כל זאת על מנת לשמר את תוצאות הטיפול בטווח הרחוק ולהוביל לשיפור באיכות החיים. השיטה של מכון הניג מציעה פתרון טבעי לעצירות, אך היא אינה מתנגשת או מתיימרת להציע אלטרנטיבה כוללת לרפואה הקונבנציונלית, אלא באה לשמש בתור רפואה משלימה מתוך ניסיון לתת למטופל אפשרות לקבל מענה כולל ומקיף לבעיה – החל מהפחתת תסמינים מיידים, דרך טיפול בבעיית השורש בטיפול טבעי ועד צעדים למניעת הופעה חוזרת של התופעה בעתיד.

ברכה פ':

"לא ישנתי כמו שצריך שנים. גם המעיים שלי לא עבדו כמו שצריך. לאחר כמה פגישות בשיטה הנהדרת של יאיר, זכיתי לפרוק מעלי מטענים רגשיים שהצטברו עוד מילדות. היום אני ישנה הרבה יותר טוב ומתפנה בקלות רבה יותר. אמשיך לבקר בקליניקה הנעימה של יאיר כשאזדקק לשליח טוב הזה."

 

לפרטים על תרופה טבעית לעצירות וטיפול מונע צרו קשר 

 

 
 

שאלות ותשובות

עצירות היא אחת התופעות הנפוצות והמתסכלות במיוחד, רוב האנשים יחוו אותה במהלך החיים עקב מצב בריאותי, או שינוי באורח חיים. התסמינים ידועים: יציאה קשה מהרגיל, שינוי בדפוס היציאות, יציאה הדורשת מאמץ רב וירידה בתדירות הביקור בשירותים אל פחות מ-3 פעמים בשבוע. מי שסובל מעצירות מדווח על פגיעה ממשית באיכות החיים. 

השיטה הייחודית של מכון הניג, אשר פועלת בהצלחה כבר יותר מעשור עם אלפי מטופלים שהפחיתו את סבלם ומצוקותיהם, מורכבת ממספר שלבים מובנים וחיוניים בדרך לשיפור איכות החיים והפחתת תופעות הלוואי של התופעה. שיטת הרפואה הטבעית של מכון הניג מטפלת בשורש הבעיה מתוך ראיה כוללת והבנה כי רק טיפול בשורש הבעיה יכול להצליח להעלים את הגורמים לסבל באופן סופי ומוחלט. השלב הראשון בשיטה כולל אבחון רב-תחומי, אשר באמצעותו המומחים של מכון הניג מזהים את הגורמים לבעיות במערכת העיכול,  ולהבין מהי סיבת המקור.

נגישות
Call Now Button