טיפול בצרבת

צרבת היא תחושת חום, שריפה, חומצה וחריפות בבטן העליונה, בגרון ובבית החזה. תופעות אלה נגרמות בגלל שהגוף דוחה את מה שיש בקיבה. הסיבות לדחייה הזו הן משהו הנמצא בקיבה או משהו שקורה כרגע בקיבה, שלא רוצה שיפריעו לו.

הגוף תמיד שואף לרפא את עצמו. שיא הרפואה של הגוף מתקיימת בזמן צום. צרבת נגרמת, כי הגוף עסוק בריפוי עצמי, ובתיקון רקמת הקיבה שנפגעה במקום מסוים שם.

חיידק ההליקובקטר פילורי מתיישב על הרקמה הפגועה, מתחפר בה וגורם לדלקת. תהליך התיקון של הגוף הינו טבעי וגורם לריפוי, כל זמן שלא מפריעים לו. מכיוון שקשה לנו להיות בצום לאורך זמן (שלושה ימים ומעלה) ולחלק מהאנשים צום כזה אף עלול להיות מסוכן, אנחנו מפריעים לתהליך הריפוי ע"י אכילה לא נכונה, לחץ נפשי, שימוש בתרופות וחומרים מזיקים אחרים והנזק עלול להיות בלתי הפיך.

ברפואה הקונבנציונאלית אין השקפה הוליסטית כזו! הרפואה הקונבנציונאלית מחפשת דרכים לסתור את הפרשת החומצה בקיבה. אם יש שריפה – היא שופכת מים ומכבה אותה. כדורים סותרי חומצה מכבים את הצרבת, ואז יש שקט – לחולה ולרופא.

האם תרופה נגד צרבת זאת רפואה?

אם המטופל יפסיק ליטול את התרופה – החומצה תעלה לו "עד לב השמיים". זאת אומרת שאין ריפוי אמיתי, אלא רק דיכוי סימפטומים.

במכון הניג עובדים בשיטה אמיתית לריפוי רקמת הקיבה, העלמת הדלקת, העלמת החיידק וריפוי הסימפטומים מהשורש, והכל בצורה טבעית וידידותית. הכל מתחיל מאבחון שורש הבעיה, ומתן טיפול טבעי ואיכותי לריפוי הבעיה המקורית.