סיפורו האישי של יאיר הניג - מייסד המכון

שנים סבלתי ממעי רגיז. ממש מהילדות. ביקרתי אצל המומחים הנחשבים ביותר. על אף הכישלונות שלהם, הורי לא וויתרו והשקיעו הון רב לכל הדוקטורים המלומדים ביותר בתחום.

לאחר כל האבחונים ושנים של סבל בלתי נגמר, הם הכריזו עלי כאחד שסובל מ"מעי רגיז". בכל פעם ששאלתי למה הוא רגיז, או מי מרגיז אותו, לא הייתה תשובה. הם המליצו לי לקחת כדורים מדכאי חרדה, כי הם אמרו שישפיעו על המעיים. הכדורים לא עזרו, אך גרמו לתופעות לוואי רבות.

החלטתי להתייאש מהרפואה המערבית והתחלתי את מסעי ברפואה הטבעית.

אצל מי לא הייתי. מדקרים, מעסים, הרבליסטים, נטורופתים, טבעוניים וכו'.

שום דבר לא עבד באמת לעומק. ניסיתי וניסיתי ולא וויתרתי.

לאחר כמה שנים של חיפוש, מצאתי את התחום של מזהמי מעיים, ובנוסף נחשפתי לתחום של טיפול בתת ההכרה (NLP, שלושת הממדים ודמיון נובע). שילוב של שני תחומים אלה – ניקוי הגוף ממזהמים (קנדידה, הליקובקטר, בלסטוציטים וכו') על ידי תזונה נקייה ובריאה, צמחי מרפא ייחודיים, מזונות-על ופטריות מרפא ועל ידי שחרור מכל המטענים הרגשיים שהצטברו אצלי במהלך השנים הביאו לרפואה שלמה לחלוטין.

לאחר תקופה ארוכה של הטבה משמעותית ביותר במצבי הבריאותי, הבנתי שיש לי שליחות בנושא. למדתי את התחום על בוריו והתחלתי לעזור לאחרים. התוצאות מהרגע הראשון ועד עצם היום הזה פשוט נפלאות. אנשים מבריאים מסבל של שנים בלי קושי גדול מידי.

המשכתי להשתלם וללמוד עוד, אני ממשיך גם היום. יש לי את הידע הרב והמקיף בשיטות טיפול רבות, מתוכן אני משתמש במתאימות ביותר ששומרות על הגוף ומביאות לתוצאות.

כל אדם שמצליח להיפטר מהסבל שמלווה אותו, גורם לי לאושר. ואולי רק בשבילו הייתי צריך לעבור את המסע האישי שלי.

הכשרה מקצועית

  • יאיר למד במכלל "שלם" לרפואה משלימה – אירידולוגיה, שיאצו, ודמיון נובע.
  • אימון אישי, כושר גופני ותזונה המכללת גבעת וושינגטון.
  • יאיר למד אצל אילן הורוביץ – דיקור סיני ושימוש ב"מוקסה", כוסות רוח והקזת דם.
  • יאיר למד אצל דוקטורים ונטורופתים מהשורה הראשונה אבחון וריפוי של מזהמי מעיים כגון: קנדידה, הליקובקטר פילורי, קרוהן, אמבות, ומעי רגיז. ואף התלמד והתמחה אצלם בקליניקות ברחבי הארץ.
  • יאיר למד על שיטות לניקוי רעלים מגוף והרזיה במקומות שונים.
  • יאיר למד "נקודת אמת" למציאת ה"רצון" העמוק והשורשי של הנפש. המביא למודעות עצמית גבוה והקראת ה"אני" האמיתי.
  • יאיר למד את שיטת "שלושת הממדים" לריפוי בעיות רגשיות וגופניות בשורשן התודעתי.

לקוחות ממליצים